ALT DE LA IMAGEN

Едіт

Нікчемний Я 2 розмальовки

Едіт

Едіт

Едіт забарвлення сторінки

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Едіт середньої сестрою між Марго і Агнес. Як і її сестри, ГРУ любить Едіт. Зазвичай її одягу і її вовни ковпак рожевий, але при цьому малюнок на забарвлення ви можете спробувати нові кольори. Зміна кольору ви змінити стиль Едіт. Цей малюнок являє собою версію начерк олівцем, який можна пофарбувати в Інтернеті, або друк на папері так що ви можете використовувати ваш звичайний картин. Який найбільш кумедний спосіб колір? Те, що ви повинні вирішити. Також в цій категорії розмальовки сторінки Ви знайдете інші Бридкий я 2 персонажів, як сестер Едіт, Марго і Агнес, або батька, ГРУ. Удачі не виходячи з дому з цими розмальовки фотографії!

Пофарбований Таймс:

Це фарбування сторінка була пофарбована 6831 раз в Інтернеті. Рейтинг 0 з Кращі розмальовки.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що художники думають один забарвлення сторінки. Це фарбування сторінка має рейтинг інших користувачів 6.

Оцінити це фото

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 20 думок користувачів

МАЛЮВАТИ
Пофарбований 6831 раз
Завантажити білий малюнок
Едіт
Розмальовка Сторінка Едіт

Вони нові пригоди з ГРУ, мій улюблений лиходій вийшовши на Бридкий я 2. Три сестри, Агнес, Едіт і Марго, жити з батьком, ГРУ і фаворитів, нові авантюри проти El Macho, новий супер лиходій. Люсі Уайлд спеціального агента, який присвячений, щоб допомогти їм, щоб перемогти зло разом. Навіть доктор Мерзенний, який був прикріплений до людини, повернутися з ГРУ, щоб допомогти їм в їх боротьбі. Гидкий я 2 являє собою анімований бойовик з великою кількістю комедії момент. Це фільм для всієї сім\'ї, з яким ви проведете весело провести час, і ви не втриматися від сміху. Цей фільм був випущений влітку 2013 року, і вже перевершив попередній прокаті. Був невеликою зміною в їхньому світі прем\'єри, з прем\'єрою в США 3 липня і його прем\'єри в Австралії 5 липня, через два дні. Він розрахований для всіх аудиторій, тому Бридкий я 2, весело сімейний фільм підходить для всіх віків. Якщо ви хочете мати гарний сімейний план на це літо не соромтеся, щоб подивитися фільм в кінотеатрах Гру 2 і добре провести час з усією родиною.

Фарба Давайте Едіт забарвлення сторінки Вам подобається Нікчемний Я 2 розмальовки? Це картина Едіт до кольору або фарбою онлайн з браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, є абсолютно безпечною. Звідси ви можете фарба безкоштовно сторінки забарвлення Едіт на Нікчемний Я 2. Всі діти, як ремесла і заняття вдома, такі як Едіт розмальовки сторінку в Український і пов'язана з Нікчемний Я 2. Наш малюнок Едіт є одним з кращих малюнків і фотографій, щоб фарба з Нікчемний Я 2, що ви отримуєте, і ви можете поділитися ним з друзями та контактами в соціальних мережах. Ви можете роздрукувати чорно-білий малюнок Едіт запрошуємо вас спробувати, а потім колір його з кольоровими маркерами або вощеного папером, дізнатися про його і поділитися ним в коментарях, показати його своїм друзям. Це весело і освітньої діяльності для дітей, який допомагає їм розвивати рухові навички та координацію, весело проводячи час.

НАЗАД

Нікчемний Я 2 більшості забарвлених сторінок

міньйон
7
7 з 10 - 272 голосів
Пофарбований
14484
раз

В даний час доступні сторінки Міньйон забарвлення! Цей кумедний пk ...

зло Міньйон
5
5 з 10 - 237 голосів
Пофарбований
13678
раз

Чи можете ви визнати фаворитом у цій дивній монстр? Це зло міньйону, & ...

Агнеса
7
7 з 10 - 88 голосів
Пофарбований
9769
раз

Агнес, молодша дочка ГРУ ніколи не відокремлені від його величезнl ...