ALT DE LA IMAGEN

зло Міньйон

Нікчемний Я 2 розмальовки

зло Міньйон

зло Міньйон

зло Міньйон забарвлення сторінки

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Чи можете ви визнати фаворитом у цій дивній монстр? Це зло міньйону, фіолетовий міньйон, яке було створено речовиною PX-41, яке перетворюється на монстра, щоб будь-який, хто торкається до нього. У цьому фільмі ГРУ, Гидкий я 2, головний герой група повинна запобігти El Macho, яка використовує це речовина для створення монстрів. Для фаворитів, які, як правило, жовтого, вони ростуть руки і голова волосся, і їх шкіра набуває фіолетовий. Ви можете пофарбувати цей персонаж з фіолетовим кольором, або, якщо ви віддаєте перевагу використовувати інші різні кольори, щоб дати новий погляд на цей кумедний персонаж. Один з помічників Гру постраждав ефекту речовини PX-41, він може повернутися до своєї первісної форми?

Пофарбований Таймс:

Це фарбування сторінка була пофарбована 13678 раз в Інтернеті. Рейтинг 0 з Кращі розмальовки.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що художники думають один забарвлення сторінки. Це фарбування сторінка має рейтинг інших користувачів 5.

Оцінити це фото

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 237 думок користувачів

МАЛЮВАТИ
Пофарбований 13678 раз
Завантажити білий малюнок
зло Міньйон
Розмальовка Сторінка зло Міньйон

Хоча всі міньйони жовті, зло міньйону стало фіолетовим міньйону по PX-41, суть El Macho Мерзенний і доктор, який стає монстром, який протягом всіх. У ГРУ, Гидкий я 2, місія головних героїв, щоб запобігти цьому речовина використовується. Ті, хто бореться проти самця ГРУ, у супроводі своєї дочки Агнес, Едіт і Марго, і Люсі Уайльд агента відділу по боротьбі з Лиходії ліги. Поплічники завжди супроводжують і допомагають ГРУ в його місії, і іноді це ризиковано. З цієї причини Міньйон був збитий речовини PX-41 і перетвориться як ви можете бачити на цій сторінці розмальовки. Другий фільм ГРУ був випущений в кінотеатрах влітку 2013 року Universal Pictures. Цей фільм, як і попередній фільм, режисер П\'єр труну і Кріс Рено, і належить до жанру анімації і комедії. Це фільм для всієї сім\'ї, підходить для всіх віків, з дітьми та дорослими не втриматися від сміху. Завдяки своєму успіху, планує спін-офф називали Міньйони, який хроніки пригоди ці маленькі символи.

Фарба Давайте зло Міньйон забарвлення сторінки Вам подобається Нікчемний Я 2 розмальовки? Це картина зло Міньйон до кольору або фарбою онлайн з браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, є абсолютно безпечною. Звідси ви можете фарба безкоштовно сторінки забарвлення зло Міньйон на Нікчемний Я 2. Всі діти, як ремесла і заняття вдома, такі як зло Міньйон розмальовки сторінку в Український і пов'язана з Нікчемний Я 2. Наш малюнок зло Міньйон є одним з кращих малюнків і фотографій, щоб фарба з Нікчемний Я 2, що ви отримуєте, і ви можете поділитися ним з друзями та контактами в соціальних мережах. Ви можете роздрукувати чорно-білий малюнок зло Міньйон запрошуємо вас спробувати, а потім колір його з кольоровими маркерами або вощеного папером, дізнатися про його і поділитися ним в коментарях, показати його своїм друзям. Це весело і освітньої діяльності для дітей, який допомагає їм розвивати рухові навички та координацію, весело проводячи час.

НАЗАД

Нікчемний Я 2 більшості забарвлених сторінок

міньйон
7
7 з 10 - 272 голосів
Пофарбований
14484
раз

В даний час доступні сторінки Міньйон забарвлення! Цей кумедний пk ...

Агнеса
7
7 з 10 - 88 голосів
Пофарбований
9769
раз

Агнес, молодша дочка ГРУ ніколи не відокремлені від його величезнl ...

Гру
6
6 з 10 - 75 голосів
Пофарбований
9436
раз

Ось забарвлення сторінці ГРУ, колишній головній ролі лиходія Брид ...