ALT DE LA IMAGEN

працівник

Професії розмальовки

працівник

працівник

працівник забарвлення сторінки

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Робітники мають жорстку і пожертвував роботу. Його функції дуже різноманітні, і часто потрібно зробити з будівництвом. Для цієї ілюстрації ми бачимо працівника, який робить отвори з відбійним молотком. Ці інструменти використовуються, щоб зробити отвори в асфальті або важче поставити заземлюючі проводи або труби. Також часто можна побачити робочі будівництва будівель, тому що вони несуть відповідальність за цементної суміші та помістити кожну цегла правильно. Як правило, вони носять шолом для безпеки, тому що іноді може впасти уламки роботі, і це дуже небезпечно. Коли вони на будівельні ліси повинні бути закріплені з проводів і тросів.

Пофарбований Таймс:

Це фарбування сторінка була пофарбована 6399 раз в Інтернеті. Рейтинг 0 з Кращі розмальовки.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що художники думають один забарвлення сторінки. Це фарбування сторінка має рейтинг інших користувачів 7.

Оцінити це фото

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Рейтинг на основі 6 думок користувачів

МАЛЮВАТИ
Пофарбований 6399 раз
Завантажити білий малюнок
працівник
Розмальовка Сторінка працівник

На цьому кресленні представлена ​​професію працівника. Вони також можуть бути викликані будівельники. Вони часто працюють весь день на відкритому повітрі, і це може бути дуже важко. Коли жарко, бути захищені від сонця, і коли холодно іноді підпалюють, щоб зігрітися під час роботи. Найбільш використовувані інструменти для працівників є лопата, кельму, рівень або бетонозмішувач. Вони також використовують великі машини, такі як крани, вантажівки або відбійними молотками, щоб допомогти їм виконати найскладніші завдання. Працівник повинен проявляти більшу обережність, щоб виконувати свою роботу, а це робота з великим професійного ризику. Якщо ви знаєте когось, що належить до цієї професії, ви можете зробити хороший малюнок і є деталь до цієї людини. Звичайно будуть вам вдячні!

Фарба Давайте працівник забарвлення сторінки Вам подобається Професії розмальовки? Це картина працівник до кольору або фарбою онлайн з браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, є абсолютно безпечною. Звідси ви можете фарба безкоштовно сторінки забарвлення працівник на Професії. Всі діти, як ремесла і заняття вдома, такі як працівник розмальовки сторінку в Український і пов'язана з Професії. Наш малюнок працівник є одним з кращих малюнків і фотографій, щоб фарба з Професії, що ви отримуєте, і ви можете поділитися ним з друзями та контактами в соціальних мережах. Ви можете роздрукувати чорно-білий малюнок працівник запрошуємо вас спробувати, а потім колір його з кольоровими маркерами або вощеного папером, дізнатися про його і поділитися ним в коментарях, показати його своїм друзям. Це весело і освітньої діяльності для дітей, який допомагає їм розвивати рухові навички та координацію, весело проводячи час.

НАЗАД

Професії більшості забарвлених сторінок

астронавт
5
5 з 10 - 17 голосів
Пофарбований
7510
раз

Забарвлення сторінці космонавта, професія, що багато дітей, як і мр ...

лікар
2
2 з 10 - 9 голосів
Пофарбований
7451
раз

За допомогою цієї печатки або забарвлення сторінки лікаря, ви дізl ...

поліція дівчину
8
8 з 10 - 4 голосів
Пофарбований
7362
раз

У цій забарвлення сторінці, поліцейський жінка готова до обличчя k ...