ALT DE LA IMAGEN

Blackarachnia

Трансформер розмальовки

Blackarachnia

Blackarachnia

Blackarachnia забарвлення сторінки

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Завдяки нашому забарвлення сторінці Blackarachnia, ви зможете відкрити для себе те, що раніше був відомий як один Еліта (Еліта-1), який був спочатку автоботів розвідника команди Оптимуса Прайма і Страж прем'єр. Коли Elite вважався мертвим під час місії, те, що відбулося насправді було те, що вона ввібрала в себе отруту деяких павуків, змушуючи її бути перетворена в Blackarachnia, а пізніше став десептиконів. Це одна з причин, чому Страж Optimus ненавидить так багато, тому що він дорікає йому за те, що трапилося з Еліта один. На цьому малюнку ви можете пофарбувати всі частини Blackarachnia, таких, як два павуки ноги, які виходять з її за плечі і використовує в якості гострих лез, щоб боротися.

Пофарбований Таймс:

Це фарбування сторінка була пофарбована 6877 раз в Інтернеті. Рейтинг 0 з Кращі розмальовки.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що художники думають один забарвлення сторінки. Це фарбування сторінка має рейтинг інших користувачів 7.

Оцінити це фото

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Рейтинг на основі 33 думок користувачів

МАЛЮВАТИ
Пофарбований 6877 раз
Завантажити білий малюнок
Blackarachnia
Розмальовка Сторінка Blackarachnia

Неймовірний сторінки забарвлення Blackarachnia, щоб пофарбувати, як вам подобається, де ви побачите у всіх подробицях форму десептиконів, яка колись була Еліта-1 (або Еліта один). Це небезпечне Predacon перетворюється на робота павука чорної вдови видів, що робить його дуже небезпечним ворогом автоботів, особливо для Оптимус Прайм, в якому вона завжди шукає помсти у зв\'язку з минулим. Кілька разів вона намагається захопити і викрасти Сарі Sumdac маніпулювання її почуття і зробити дівчині підозрілим її друзі, але врешті-решт, завдяки Джміль, Оптимус або Ratchet, їм завжди вдається запобігти її. В іншій раз, Blackarachnia завдає удар проти автоботів, на цей раз вдається маніпулювати Dinobots на її волю, союз з Meltdown відновити її первісну форму, але зраджує його, коли він краде деякі з її ДНК павука для експериментів, щоб розширити його повноваження . Незалежно від того, скільки разів Blackarachnia намагається закінчити команду Оптимус, вони завжди в кінцевому підсумку стикаються її і губить всі її плани помсти, що десептиконів організовують проти них, особливо проти прем\'єр. Якщо вам подобаються всі ці пригоди, ви будете насолоджуватися ним на Трансформери мультсеріал.

Фарба Давайте Blackarachnia забарвлення сторінки Вам подобається Трансформер розмальовки? Це картина Blackarachnia до кольору або фарбою онлайн з браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, є абсолютно безпечною. Звідси ви можете фарба безкоштовно сторінки забарвлення Blackarachnia на Трансформер. Всі діти, як ремесла і заняття вдома, такі як Blackarachnia розмальовки сторінку в Український і пов'язана з Трансформер. Наш малюнок Blackarachnia є одним з кращих малюнків і фотографій, щоб фарба з Трансформер, що ви отримуєте, і ви можете поділитися ним з друзями та контактами в соціальних мережах. Ви можете роздрукувати чорно-білий малюнок Blackarachnia запрошуємо вас спробувати, а потім колір його з кольоровими маркерами або вощеного папером, дізнатися про його і поділитися ним в коментарях, показати його своїм друзям. Це весело і освітньої діяльності для дітей, який допомагає їм розвивати рухові навички та координацію, весело проводячи час.

НАЗАД

Трансформер більшості забарвлених сторінок

Оптимус Прайм
7
7 з 10 - 254 голосів
Пофарбований
14442
раз

Головні герої Трансформери Анімовані приходять з вражаючим розм& ...

Джміль Трансформатор
6
6 з 10 - 136 голосів
Пофарбований
10741
раз

У цій забарвлення сторінці ви можете побачити джмеля, наймолодших ...

Мегатрон
6
6 з 10 - 103 голосів
Пофарбований
10404
раз

У кожній історії повинен бути лиходій, і з цього фарбування малюно ...