ALT DE LA IMAGEN

перебирання

Трансформер розмальовки

перебирання

перебирання

перебирання забарвлення сторінки

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Великого робота, який з'являється в цій розмальовці сторінка перегородку, один з друзів Оптимус Прайм, який є частиною автоботів академії та що незабаром подружився з Сарі та Джміль, серед інших. Чи знаєте ви, який колір перебирання в Трансформери мультсеріал? Звичайно, ви знали його і що його зеленим кольором, але ви можете вибрати колір ви хочете, щоб колір в Інтернеті, або завантажити зображення для друку, потім колір його з картинами, як звичайний малюнок. Перегородка перетворюється на броньовану машину, щось на зразок військової вантажівки з бронею, що робить його дуже міцним і довговічним. Це робот і запрограмовані для роботи в складних завдань, таких як знос, але це хороший і розумний характер.

Пофарбований Таймс:

Це фарбування сторінка була пофарбована 7837 раз в Інтернеті. Рейтинг 0 з Кращі розмальовки.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що художники думають один забарвлення сторінки. Це фарбування сторінка має рейтинг інших користувачів 6.

Оцінити це фото

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 58 думок користувачів

МАЛЮВАТИ
Пофарбований 7837 раз
Завантажити білий малюнок
перебирання
Розмальовка Сторінка перебирання

З цією забарвлення сторінці перегородку, всі хороші послідовники впевнені, Трансформатори, щоб повеселитися. Обидва шанувальники оригінального мультсеріалу як анімовані нові трансформатори вентилятори будуть користуватися цій картині одну з автоботів. Протягом різних серій Трансформатори, цей робот змінив зовнішній вигляд кілька разів, зберігаючи свою індивідуальність. Наприклад, в трансформаторах Енергон, вона перетворюється на вертоліт вертоліт якого гвинтів служив в якості функції сюрікени. У разі Трансформатори прем\'єр, його зовнішній вигляд дуже схожий на цього мультсеріалу, з тією лише різницею, що воно являє собою серію 3D-анімації, більш реалістичним. Особливості перегородки завжди, здається, що після появи великих, сильних робота ховається чутлива і турботлива особистість, яка захищає слабких використовуючи будь-яку грубу силу, коли це необхідно, і що ставлять безпеку інших, перш ніж його власні. Цей персонаж заснований на оригінальній версії автоботів Спрінгер, персонаж, який також з\'являється в серії в якості члена кібер-ніндзя корпусу і, що спочатку належав до групи потрійний зміною, з Rodimus Prime (Hot Rod).

Фарба Давайте перебирання забарвлення сторінки Вам подобається Трансформер розмальовки? Це картина перебирання до кольору або фарбою онлайн з браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, є абсолютно безпечною. Звідси ви можете фарба безкоштовно сторінки забарвлення перебирання на Трансформер. Всі діти, як ремесла і заняття вдома, такі як перебирання розмальовки сторінку в Український і пов'язана з Трансформер. Наш малюнок перебирання є одним з кращих малюнків і фотографій, щоб фарба з Трансформер, що ви отримуєте, і ви можете поділитися ним з друзями та контактами в соціальних мережах. Ви можете роздрукувати чорно-білий малюнок перебирання запрошуємо вас спробувати, а потім колір його з кольоровими маркерами або вощеного папером, дізнатися про його і поділитися ним в коментарях, показати його своїм друзям. Це весело і освітньої діяльності для дітей, який допомагає їм розвивати рухові навички та координацію, весело проводячи час.

НАЗАД

Трансформер більшості забарвлених сторінок

Оптимус Прайм
7
7 з 10 - 254 голосів
Пофарбований
14442
раз

Головні герої Трансформери Анімовані приходять з вражаючим розм& ...

Джміль Трансформатор
6
6 з 10 - 136 голосів
Пофарбований
10740
раз

У цій забарвлення сторінці ви можете побачити джмеля, наймолодших ...

Мегатрон
6
6 з 10 - 103 голосів
Пофарбований
10403
раз

У кожній історії повинен бути лиходій, і з цього фарбування малюно ...