ALT DE LA IMAGEN

Lockdown

Трансформер розмальовки

Lockdown

Lockdown

Lockdown забарвлення сторінки

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Десептиконів або автоботів, які ви боці? Це малюнок Lockdown, боялися мисливця за головами, який працює в службі десептиконів. Вони використовують його, щоб переслідувати автоботів, хоча він завжди працює, щоб отримати деякі вигоди для себе, чи є вони нагороди, запасних частин або оновлення для своєї структури. У цій порожній малюнок ви можете побачити Lockdown як він піднімає гак, що він має на одній з його рук. Тіло цього трансформатор побудований з різних частин інших роботів, які він захопив у минулому, щоб зберегти свої найцінніші шматки так, що він використовує їх. Так як він має кілька поліпшень завдяки Мегатрон, він є грізним супротивником і Optimus і його друзі повинні бути дуже обережні, коли перед ним.

Пофарбований Таймс:

Це фарбування сторінка була пофарбована 7545 раз в Інтернеті. Рейтинг 0 з Кращі розмальовки.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що художники думають один забарвлення сторінки. Це фарбування сторінка має рейтинг інших користувачів 6.

Оцінити це фото

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 33 думок користувачів

МАЛЮВАТИ
Пофарбований 7545 раз
Завантажити білий малюнок
Lockdown
Розмальовка Сторінка Lockdown

Розмальовка сторінці Lockdown, мисливець за головами, який працює в обмін на частини, гроші або Енергон по автоботів полювання на десептиконів. Це робот, який не має чіткої приналежності, хоча він завжди працює, щоб робити зло, але Він, будучи вірним і лояльних тільки йому самому, тому він працює тільки на свою користь і не заперечує робити нічого роду завдань, як зло, як це може бути, якщо він отримує винагороду. Хоча він має емблемою десептиконів, він не є частиною цього, і просто союзниками з ними, коли він вважає за потрібне і тільки слухає Мегатрон, коли він може скористатися ситуацією. Спочатку, Lockdown навчався Майстер Yoketron і перетворився на автоботів кібер ніндзя, але коли він досяг великих міць і силу він повстав проти них, і вбив свого господаря, на його перша місія в якості мисливця за головами на замовлення Мегатрона. Ось як ця трансформатора стало набагато частини його кібер-броні ніндзя платформ. Він стає м\'язи автомобіль, який насправді є сумішшю двох типів автомобілів, Chevrolet Corvette C3 і 1960 Mercury, яка також розраховує з ексклюзивним модернізацію обладнання і додав, що зробити цього робота грізний і дуже сильного противника.

Фарба Давайте Lockdown забарвлення сторінки Вам подобається Трансформер розмальовки? Це картина Lockdown до кольору або фарбою онлайн з браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, є абсолютно безпечною. Звідси ви можете фарба безкоштовно сторінки забарвлення Lockdown на Трансформер. Всі діти, як ремесла і заняття вдома, такі як Lockdown розмальовки сторінку в Український і пов'язана з Трансформер. Наш малюнок Lockdown є одним з кращих малюнків і фотографій, щоб фарба з Трансформер, що ви отримуєте, і ви можете поділитися ним з друзями та контактами в соціальних мережах. Ви можете роздрукувати чорно-білий малюнок Lockdown запрошуємо вас спробувати, а потім колір його з кольоровими маркерами або вощеного папером, дізнатися про його і поділитися ним в коментарях, показати його своїм друзям. Це весело і освітньої діяльності для дітей, який допомагає їм розвивати рухові навички та координацію, весело проводячи час.

НАЗАД

Трансформер більшості забарвлених сторінок

Оптимус Прайм
7
7 з 10 - 254 голосів
Пофарбований
14442
раз

Головні герої Трансформери Анімовані приходять з вражаючим розм& ...

Джміль Трансформатор
6
6 з 10 - 136 голосів
Пофарбований
10741
раз

У цій забарвлення сторінці ви можете побачити джмеля, наймолодших ...

Мегатрон
6
6 з 10 - 103 голосів
Пофарбований
10403
раз

У кожній історії повинен бути лиходій, і з цього фарбування малюно ...