ALT DE LA IMAGEN

Lugnut

Трансформер розмальовки

Lugnut

Lugnut

Lugnut забарвлення сторінки

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Гігантський трансформер показано на цьому малюнку є страшним Lugnut, один з найбільших і сильних з десептиконів, хоча він також найменш розумний і хитрий. Якщо Lugnut це персонаж, який вам подобається Трансформери мультсеріал, ми даємо вам можливість, щоб пофарбувати його фотографію, будь то в онлайн-версії розмальовки сторінку або версія для друку сторінки, щоб пофарбувати його на аркуш паперу з вашим власних фарб. Це десептиконів може перетворитися на величезний броньований літак, який схожий на Геракла літаки, деякі важкі літаки військового призначення. Він є одним з найбільш лояльних Роботи Мегатрон, так багато, що навіть його лідер відчуває себе роздратованим про так багато поклоніння. Його найбільший суперник Shockwave.

Пофарбований Таймс:

Це фарбування сторінка була пофарбована 8445 раз в Інтернеті. Рейтинг 0 з Кращі розмальовки.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що художники думають один забарвлення сторінки. Це фарбування сторінка має рейтинг інших користувачів 6.

Оцінити це фото

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 44 думок користувачів

МАЛЮВАТИ
Пофарбований 8445 раз
Завантажити білий малюнок
Lugnut
Розмальовка Сторінка Lugnut

Lugnut, найбільший з послідовників Мегатрон, тепер доступний з малюнком, який буде радувати всіх шанувальників Трансформерів Анімовані, особливо якщо ви любите десептиконів. Lugnut є найсильнішим з ворогів автоботів, але все ж він є самим дурним і легко обдурити. Він дивиться нагадує циклопа міфології, так як він має великий ефект червоних очей в центрі обличчя, так само, як у його суперника, Shockwave. При цьому великому гігантського робота переможений Ratchet в першому матчі проти автоботів, його частини розкидані всюди, але завдяки Старскрім, який збирає їх і вдається відновити і йому, і Blitzwing (з якими він завжди, здається, йде на місії замовити їх босом), вони повернуться до дії. Але це не завжди група Optimus який викликає проблеми, щоб цей трансформатор, тому що як тільки Lugnut був захоплений Lockdown і обміняти на гроші і запасних частин до Страж прем\'єр, як він захопив шахрайство, Sunstorm і Blitzwing. Але реальність така, що, незалежно від того, він стикається з проблемами, Lugnut завжди вдається піти і опинилася володіють великою міцністю, завдяки якій йому завжди вдається подолати всі збитку.

Фарба Давайте Lugnut забарвлення сторінки Вам подобається Трансформер розмальовки? Це картина Lugnut до кольору або фарбою онлайн з браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, є абсолютно безпечною. Звідси ви можете фарба безкоштовно сторінки забарвлення Lugnut на Трансформер. Всі діти, як ремесла і заняття вдома, такі як Lugnut розмальовки сторінку в Український і пов'язана з Трансформер. Наш малюнок Lugnut є одним з кращих малюнків і фотографій, щоб фарба з Трансформер, що ви отримуєте, і ви можете поділитися ним з друзями та контактами в соціальних мережах. Ви можете роздрукувати чорно-білий малюнок Lugnut запрошуємо вас спробувати, а потім колір його з кольоровими маркерами або вощеного папером, дізнатися про його і поділитися ним в коментарях, показати його своїм друзям. Це весело і освітньої діяльності для дітей, який допомагає їм розвивати рухові навички та координацію, весело проводячи час.

НАЗАД

Трансформер більшості забарвлених сторінок

Оптимус Прайм
7
7 з 10 - 254 голосів
Пофарбований
14442
раз

Головні герої Трансформери Анімовані приходять з вражаючим розм& ...

Джміль Трансформатор
6
6 з 10 - 136 голосів
Пофарбований
10740
раз

У цій забарвлення сторінці ви можете побачити джмеля, наймолодших ...

Мегатрон
6
6 з 10 - 103 голосів
Пофарбований
10403
раз

У кожній історії повинен бути лиходій, і з цього фарбування малюно ...