ALT DE LA IMAGEN

Мегатрон

Трансформер розмальовки

Мегатрон

Мегатрон

Мегатрон забарвлення сторінки

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У кожній історії повинен бути лиходій, і з цього фарбування малюнок ми представляємо вам Мегатрон, лідер десептиконів (також відомий як Десептиконів), який повністю оснащений лазерним рушницею і його величезний меч. Цей трансформатор є ворогом лідера Автоботів, Оптимус Прайм, і хоче отримати контроль над усіма видами Всесвіту і помістити їх під його командуванням, тому що він вважає себе вище їх. Як ви знаєте, його кольору сірі і темно-пурпурні, але ви можете експериментувати з цього малюнка і використовувати нові кольори, які дасть йому свіжий вигляд, менш агресивний, або що ви можете придумати. Коли Мегатрон перетворюється, він стає бойовий літак з двома гвинтами на крилах, так що він може літати.

Пофарбований Таймс:

Це фарбування сторінка була пофарбована 10403 раз в Інтернеті. Рейтинг 0 з Кращі розмальовки.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що художники думають один забарвлення сторінки. Це фарбування сторінка має рейтинг інших користувачів 6.

Оцінити це фото

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 103 думок користувачів

МАЛЮВАТИ
Пофарбований 10403 раз
Завантажити білий малюнок
Мегатрон
Розмальовка Сторінка Мегатрон

З цього малюнка ви можете пофарбувати Верховний лідер десептиконів, Мегатрон зла. Цей трансформатор має потужну зброю, як лазерна гармата з великим далекого гармати, з якою він може знімати на відстані, або великий, гострий меч для ближнього бою, що робить Мегатрон грізним супротивником, крім того, що розумний і самий скручування десептиконів. На щастя, на чолі з автоботів Оптімус Прайм завжди там до нього обличчям і не дати йому виконанні його підступні плани. На відміну від, що відбувається в інших серіях цих популярних мультфільмів, в трансформаторах Анімовані він не перетвориться на Galvatron, розширена версія Мегатрона. Він часто доводиться конкурувати з Старскрім для керівництва десептиконів, і показує себе нерухоме про його Велике зрада. Нарешті, коли серія досягає своєї останньої глави, Мегатрон важко поранений в результаті запеклого бою проти Optimus, яка пошкоджує його, використовуючи потужний Ультра Магнус молоток, літаючі завдяки Jet-Power режиму Ratchet створений, щоб зробити його здатним літати, як свого великого суперника, зокрема, прирівнювання сили і даючи перемогу командиром автоботів.

Фарба Давайте Мегатрон забарвлення сторінки Вам подобається Трансформер розмальовки? Це картина Мегатрон до кольору або фарбою онлайн з браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, є абсолютно безпечною. Звідси ви можете фарба безкоштовно сторінки забарвлення Мегатрон на Трансформер. Всі діти, як ремесла і заняття вдома, такі як Мегатрон розмальовки сторінку в Український і пов'язана з Трансформер. Наш малюнок Мегатрон є одним з кращих малюнків і фотографій, щоб фарба з Трансформер, що ви отримуєте, і ви можете поділитися ним з друзями та контактами в соціальних мережах. Ви можете роздрукувати чорно-білий малюнок Мегатрон запрошуємо вас спробувати, а потім колір його з кольоровими маркерами або вощеного папером, дізнатися про його і поділитися ним в коментарях, показати його своїм друзям. Це весело і освітньої діяльності для дітей, який допомагає їм розвивати рухові навички та координацію, весело проводячи час.

НАЗАД

Трансформер більшості забарвлених сторінок

Оптимус Прайм
7
7 з 10 - 254 голосів
Пофарбований
14442
раз

Головні герої Трансформери Анімовані приходять з вражаючим розм& ...

Джміль Трансформатор
6
6 з 10 - 136 голосів
Пофарбований
10740
раз

У цій забарвлення сторінці ви можете побачити джмеля, наймолодших ...

Джміль автомобілів
7
7 з 10 - 71 голосів
Пофарбований
8950
раз

Ось креслення, на яких у нас є портрет особи Шмеля поруч з його ім\'ям, ...